OSS - Dinsdagavond rond de klok van 23:00 uur kwam bij de politie een melding binnen van een explosie. Bij een woning aan de Repelstraat in Oss zou een explosief zijn afgegaan. Eenmaal ter plaatse bleek de ruit van de desbetreffende woning gesneuveld. De bewoners van het pand bleven allemaal ongedeerd. Heb je iets gezien, meer informatie of camerabeelden? Dan komt de politie graag met je in contact.

Om erachter te komen wat de explosie veroorzaakte is het Team Explosieven Verkenning ter plaatse gekomen. Zij geven aan dat het vermoedelijk om zwaar vuurwerk gaat. We onderzoeken waar het precies om gaat. Ondertussen doen collega’s buurtonderzoek. Zij hebben nog niet iedereen gesproken, maar hopen dat zo snel mogelijk te doen.

Meer informatie

Heb je beelden of informatie die ons kan helpen in het onderzoek? Dan horen wij het graag. Vul het tipformulier in. Bel 0900-8844. Liever anoniem informatie delen? Dat kan via 0800-7000 of via meldmisdaadanoniem.nl.