De politie is een onderzoek gestart naar een inbraak bij een juwelier aan de Grotestraat in Drunen. Daar waren in de vroege ochtend van zaterdagochtend 21 juni omstreeks 05.00 uur een aantal personen met grof geweld op de ramen van een juwelier aan het rammen. Daarna stapten ze in een auto en reden met hoge snelheid weg.

DRUNEN - Getuigen meldden dat zij zagen en hoorden hoe mogelijk vier personen met grof geweld de pui van de juwelierszaak vernielden. Daarna gingen ze er met onbekende buit vandoor. De verdachten vluchtten in een grijze auto, mogelijk een Volkswagen, richting Nieuwkuijk. Na een korte achtervolging door de politie op de snelweg A59, wisten de verdachten te ontkomen.

Vitrines leeggeroofd

Ter plaatse bleek de ruit van de juwelier volledig te zijn vernield en waren de vitrines aan de voorzijde leeggeroofd. De schade is aanzienlijk, maar het exacte bedrag aan gestolen goederen wordt nog geïnventariseerd. De politie doet verder onderzoek naar de inbraak. Er wordt vandaag verder buurtonderzoek gedaan en camerabeelden bekeken.

Tips?

Heb je informatie over de inbraak? Deel je tips dan via het tipformulier onze website of via de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Je kunt ook anoniem informatie verstrekken via Meld Misdaad Anoniem, via 0800-7000.